Mladý zdravotník

Zpět na seznam aktualit

Ve středu 26. 4.2017 se konala na 7. ZŠ v Místku soutěž v poskytování první pomoci „ Mladý zdravotník“. Soutěž se skládala z několika kategorií :
* Praktické provedení první pomoci s použitím standardního zdravotnického materiálu a improvizovaných prostředků
* Doprava postižených
* Obvazová technika
Naši školu reprezentovali tito žáci – Kaluža Tadeáš, Cvičková Eliška,Hosnédlová Anna,Kachtíková Petra, Hendrychová Ema. Letos jsme museli sestavit skoro celé nové družstvo, takže někteří žáci nevěděli co je čeká.
Přestože jsme se hodně snažili, velkou roli sehrál stres a také trochu strach. Podpořit nás přišly také dvě maminky – p. Cvičková a p.Kachtíková, které nás po vyhlášení odvezly domů. Umístili jsme se sice mezi posledními, ale to nevadí, příští rok to bude určitě lepší!