Seznam dětí přijatých k předškolnímu vzdělávání

Zpět na seznam aktualit

Seznam přijatých uchazečů pod přiděleným registračním číslem k předškolnímu vzdělání ve školním roce 2017/2018

V souladu s ustanovením § 434 odst. 3 a zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělání (školský zákon), v platném znění, ředitel základní školy, jejíž činnost vykonává Základní škola a mateřská škola Nošovice, příspěvková organizace, zveřejňuje seznam přijatých uchazečů pod přiděleným registračním číslem k základnímu vzdělávání ve školním roce 2017/2018.

Seznam přijatých uchazečů pod přiděleným registračním číslem s výsledkem řízení:

Registrační číslo přiděleno uchazeči Výsledek přijímacího řízení

1 přijat(a)
2 přijat(a)
3 přijat(a)
4 přijat(a)
5 přijat(a)
6 přijat(a)
7 přijat(a)
8 přijat(a)
9 přijat(a)
10 přijat(a)
11 přijat(a)

 

Datum zveřejnění seznamu přijatých uchazečů pod přiděleným číslem: 12.5.2017

Mgr. Igor Slováček
ředitel školy