PRAHA – výlet 5. ročníku

Zpět na seznam aktualit

Žáci 5. ročníku se v termínu od neděle 2. – 4. 6. vydali na třídenní návštěvu Prahy. Během prvního dne navštívili Václavské náměstí, Muzeum ocelových figurín, kde obdivovali umění svařování, prošli se po královské cestě – počínaje Prašnou bránou, přes Staroměstské náměstí a Karlův most. Poté se odklonili k Petřínské věži, kde vystoupali 299 schodů, aby se pokochali výhledy na Prahu. Na Hradčany dorazili již za tmy a zažili hru světel noční Prahy. Děti se velice těšily na druhý den. Navštívily totiž Aquapalace Praha, kde strávily 3 hodiny na různých atrakcích vodního světa. Po odpoledním klidu se vydaly na plavbu po Vltavě. Poslední den výletu se žáci vypravili na Hradčany, podívali se do katedrály Sv. Víta a měli možnost vidět střídání hradní stráže.