27. 7. Věroslav

Zítra: Viktor

Úvod > Mateřská škola > Aktuality MŠ > Dolní oblast Vítkovice

Dolní oblast Vítkovice

Ve středu 9. března jsme se celá mateřská škola spolu s žáky 1. a 2. třídy vydali do Ostravy do Světa techniky, kde jsme navštívili "Dětský svět" a expozici "Večerníček a království pohádek".

V "Dětském světě" si děti i žáci během dvou hodin vyzkoušeli různé hrací koutky. Proměnili se v kuchaře, prodavače, barmany, stavaře, lékaře, řidiče, hudebníky, televizní moderátory... Prošli jsme se temným lesem, bludištěm a vyzkoušeli hrátky s vodou.

V expozici s "Večerníčkem" jsme nahlédli za kameru. Viděli jsme, jak pohádky vznikají, v jakých kostýmech se pohádky točí, některé jsme si mohli i vyzkoušet. Dále jsme plnili různé kvízy a hádanky, skládali jsme večerníčkovou čepici.

Bylo to pro všechny moc příjemné dopoledne a "Dětský svět" všem našim malým dětem a jejich rodičům můžeme doporučit!!!

Všech 350 fotek najdete v naší fotogalerii.