8. 5. Den osvobození

Zítra: Ctibor

Úvod > Mateřská škola > Aktuality MŠ > Informace k provozu mateřské školy ve dnech 25.-29.10.2021

Informace k provozu mateřské školy ve dnech 25.-29.10.2021

Vážení rodiče,

vzhledem k současné zhoršující se epidemické situaci a šířící se nemoci COVID-19 v Moravskoslezském kraji, dospěla Krajská epidemiologická komise k závěru, že je žádoucí a smysluplnou možností, jak zmírnit skokový nárůst nemocných ve školách a školských zařízeních v rámci Moravskoslezského kraje, prodloužení doby podzimních prázdnin ve školách v nadcházejícím týdnu o další dva volné dny, a to ve dnech 25.–26.10.2021. Vyhlášením 2 dnů ředitelského volna dojde k přerušení školní docházky na 9 dní, čímž by mohlo dojít ke zmírnění nárůstu počtu případů onemocnění s ohledem na průměrnou inkubační dobu (7 dní).

Vedení školy ZŠ a MŠ Nošovice vyhlašuje na dny 25. a 26.října 2021 ředitelské volno.

Provoz školy a školní družiny bude ve dnech 25. až 29. října po dohodě se zřizovatelem uzavřen.

Mateřská škola bude ve dnech 25. a 26. října 2021 v běžném provozu. Ve dnech podzimních prázdnin 27. a 29. října 2021 bude vzhledem ke zhoršující se epidemické situaci a po dohodě se zřizovatelem uzavřena.

Děkujeme za pochopení a na viděnou s Vašimi dětmi 1. listopadu bez jakýchkoliv dalších omezení.

Hygienická opatření zůstávají stejná jako doposud.

Mgr. Igor Slováček, řed. školy