19. 4. Rostislav

Zítra: Marcela

Úvod > Mateřská škola > Aktuality MŠ > Mikulášská besídka

Mikulášská besídka

Vážení rodiče, s lítostí Vás musíme informovat, že epidemiologická situace a s ní související opatření nám opět jako v minulém roce nedovolují organizovat naši oblíbenou tradiční akci "Mikulášská nadílka s vánočním jarmarkem". Jelikož se naše děti mateřské školy a žáci základní školy již několik týdnů průběžně věnují nacvičování scének a řadě písniček ,nechceme, aby o tento program přišli.
Proto se v pondělí 6.12. všechny děti a žáci sejdou v tělocvičně od 14:00 do 15:30hod, kde navzájem před svými kamarády tento program předvedou. Odměnou jim bude Mikulášská nadílka od společnosti Hyundai a malé občerstvení podpořené Klubem rodičů.
Vystoupení vašich dětí bychom rádi natočili a zaslali Vám rodičům jako malý vánoční dárek pro Vás.