14. 5. Bonifác

Zítra: Žofie

Úvod > Mateřská škola > Aktuality MŠ > Odpoledne ke Dni otců

Odpoledne ke Dni otců

V pondělí 20. června 2022 jsme pro tatínky našich dětí připravily odpoledne plné malých úkolů. Plánovaly jsme odpoledne v lese a po té u táboráku, ale počasí nám plány změnilo a my se musely s tatínky a jejich dětmi sejít v mateřské škole.

Zúčastnila se téměř polovina tatínků a musíme je všechny pochválit, jak se statečně zhostili svých úkolů, např. navléci nit do jehly, obléknout panenku, poskládat vlaštovku nebo lodičku z papíru, zatlouci hřebík, postavit hrad z různých kostek nebo se svým dítětem zdolat překážkovou dráhu :-).

Jeden tatínek jako správný kamarád musel disciplíny zvládnout třikrát :-). Má naši velkou pochvalu :-). Všem tatínkům děkujeme za účast a statečnost :-). Za rok se opět těšíme!