26. 4. Oto

Zítra: Jaroslav

Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Slavnostní zahájení školního roku 2021/2022

Slavnostní zahájení školního roku 2021/2022

Ve středu 1.září 2021 jsme slavnostně zahájili nový školní rok 2021/2022. V prostorách tělocvičny jsme přivítali všechny žáky naší školy a především dvanáct nových žáčků 1. ročníku za doprovodu svých rodičů. Prvňáčky jsme si představili, rozdali dárečky, vyslechli přání úspěšného školního roku z úst starostů obcí Nošovice a Nižní Lhoty a rozešli se do svých tříd. Velkým překvapením pro žáky 1. ročníku byla návštěva prezidenta společnosti Hyundai, který rovněž popřál mnoho školních úspěchů, nových kamarádů a rozdal dárečky. Všichni budeme doufat, že školní rok proběhne bez jakéhokoliv omezení, zavírání škol a distanční výuky. Děti potřebují kamarády, socializační prostředí a pocítit úspěch svých školních výkonů.