23. 4. Vojtěch

Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Znovuotevření základní školy

Znovuotevření základní školy

Vážení rodiče,

dle aktuálních informací vlády ČR a Ministerstva školství se plánuje znovuotevření škol a to pouze I. stupně základních škol od 25.5.2020. Ministerstvo školství společně s ministerstvem zdravotnictví slibují na přelomu dubna a května vytvoření „Metodických pokynů“ k provozu školních zařízení a zachování bezpečí před šířením COVID-19. Škola musí zajistit výuku pro maximálně 15 žáků v jedné skupině s dodržením veškerých zabezpečení a zákonní zástupci „dobrovolně“ zváží, zda jejich dítě bude chodit do školy nebo využívat formu distanční výuky.

Vzhledem k plánování a organizaci od Vás potřebujeme vědět, zda využijete po dodržení a splnění všech daných hygienických, bezpečnostních a zdravotnických pokynů této možnosti.

Aktuální dění a změny sledujte na webových stránkách školy.

PROSÍM, o zpětnou vazbu nejpozději do čtvrtku 30. dubna 2020.

Jméno dítěte:

Využiji pro své dítě znovuotevření školy od pondělí 25. května 2020

ANO              NE

Děkuji za rychlou reakci a těším se brzy na shledanou.
Ředitel školy
Mgr. Igor Slováček