26. 4. Oto

Zítra: Jaroslav

Úvod > Mateřská škola > Aktuality MŠ > Informace ke školnímu roku 2020/2021

Informace ke školnímu roku 2020/2021

Prázdniny utekly jako voda a naše mateřská škola se už zase chystá a těší na své děti.

Jaký bude nový školní rok, se necháme překvapit?

Co se týká COVID 19, stále platí omezení a to vstup do budovy jedině s rouškou (nemusí pedagogové a děti), ve vstupu je k dispozici desinfekce rukou a děti si budeme i nadále  předávat nahoře u vstupních dveří do MŠ. Prosím, snažte se neshlukovat a trávit v budově, co nejméně času.

Nově příchozí rodiče, zaměřte se, prosím, hlavně na prvních 14 dnů nástupu vašeho dítěte do MŠ, hodně si s ním povídejte, komunikujte s učitelkou vašeho dítěte, doporučujeme, alespoň zpočátku vyzvedávat dítě po obědě.

Pokud možno ihned v prvních dnech se informovat u vedoucí školní jídelny p. Komenské ohledně plateb a povolení inkasa.

Co děti potřebují s sebou:

·        Papuče s pevnou patou

·        Oblečení na pobyt venku (nechat v šatně)

·        Náhradní oblečení pro případ nehody (nechat v šatně)

·        Pyžamko (pokud dítě bude v MŠ spát)

·        Cvičební úbor (kraťasy a tričko) – pouze děti starší třídy

Pokud možno, vše podepsané!!!

Stále platí povinné předškolní vzdělávání pro děti, které k 31.8.2020 dosáhnou pěti let věku. Pro tyhle předškolní děti platí povinné vzdělávání v době od 8-12h. Nepřítomnost dítěte je nutno omlouvat (telefonicky, osobně) a po té ztvrdit podpisem v omluvném listě.

O kroužcích pro letošní školní rok vás budeme během září informovat.