29. 3. Taťána

Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Nové webové stránky školy

Nové webové stránky školy

Vážení rodiče, milí žáci,

paní učitelky Vás "udržují" v pracovním tempu běžného školního dne zasíláním úkolů pro vaší domácí výuku. Tak získáváte nové poznatky a možnost něco nového se naučit. Doufám, že již brzy se budete moci znovu setkat ve školních lavicích se svými spolužáky i přes veškeré  opatření, které s tímto návratem budou spojené.
   Vedení školy taktéž nezahálelo. Připravili jsme a již spustili nové webové stránky školy, které by měly být pro Vás modernější, přehlednější. Umožní efektivnější komunikaci se školou. Doufáme, že se stránky budou líbit a Vy je budete hojně navštěvovat.
   Během příštího týdne se budeme na všechny rodiče žáků a dětí obracet s dotazem, zda Vaše dítě bude chodit při dodržení všech metodických pokynů k bezpečnosti před šířením COVID-19 do školy a školky. Předpokládaný návrat dětí do mateřské školy 11.5.2020 a do základní školy 25.5.2020. Pevné zdraví Vám všem - "říďa"

Ředitel školy
Mgr. Igor Slováček