13. 5. Servác

Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Uzavření škol

Uzavření škol

Vážení rodiče,

vláda rozhodla o uzavření škol k 14.10.2020 s výjimkou mateřských škol – provoz ZÁKLADNÍ ŠKOLY bude přerušen do 1.11.2020. Žáci by měli nastoupit zpět do školních lavic 2.11.2020. Provoz mateřské školy je bez omezení.

Žáci přejdou na distanční výuku – formou vzdělávání na dálku – samostatné studium uskutečňované převážně nebo zcela prostřednictvím e-mailové komunikace se zákonnými zástupci případně žáky, kteří nahlásili svou e-mailovou adresu. Zákonné zástupce žádáme o spolupráci a kontrolu při předávání informací žákům.

Žáci během distanční výuky mají nárok na dotovanou školní stravu. Je možné, po individuální domluvě s vedoucí školní kuchyně na tel. čísle 558 680 165, si oběd objednat s přirážkou 7Kč na jednorázové obaly a vyzvednout od 11.50 – 12.30hod u zadního vchodu školní kuchyně (v tuto chvíli jsou obědy žáků automaticky odhlášeny do 30.10.2020.

Rodiče s dětmi do 10 let dostanou 60% ošetřovné – viz.odkaz  https://www.mpsv.cz/web/cz/osetrovne

Za způsobilé komplikace se omlouváme a věříme v brzký návrat do školních lavic.

Mg. Igor Slováček, ředitel školy