14. 4. Vincent

Zítra: Anastázie
Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Velikonoční přání

Velikonoční přáníVelikonoční přání ……
   Ahoj milí žáci a děti, dobrý den milí rodiče, chtěl bych Vám touto nezvyklou cestou ve výjimečné době popřát příjemné prožití velikonočních svátků.
   Kluci je pravdou, že letos budeme ochuzeni o možnost vyšvihat si nějakou sladkou pomlázku a beztrestně „naplácat holkám na zadek“.
   Měl bych přání, abyste si v následujících svátečních dnech odpočinuli od školních úkolů, domácího učení a dali volno svým rodičům v roli učitelů. Zároveň bych chtěl poděkovat všem kolegyním ze školy a školky, které pro Vás připravují domácí výuku a přípravy pro předškoláky. Ti se za námi těší do školy i přesto, že jsou ochuzeni ukázat nám svojí školní zralost u zápisu do 1. třídy.
   Lituji všechny žáky 9. ročníku, kteří prožívají zvláštnosti přijímacího řízení na střední školy. Lituji všechny maturanty středních škol, kteří mají zmatečné informace o tom, jak proběhne maturita a případně jejich přijetí na vysoké školy. Z tohoto pohledu si myslím, že si nemusíme dělat starosti, jestli všechno učivo daného ročníku zvládneme a doženeme. Je třeba, abyste si zachovali učební návyky, pozornost a chuť k novému poznávání. A doufám, že všichni budete mít radost, až se znovu vrátíme do školních lavic.
   Ještě jednou veselé velikonoce a snad už brzy spolu Vám přeje „říďa“:-)