19. 4. Rostislav

Úvod > Mateřská škola > Aktuality MŠ

Aktuality MŠ

Sokolníci - ukázka dravých ptáků

V úterý 25. května za námi na školní hřiště přijeli "sokolníci" a ukázali nám různé druhy malých i velkých dravců. Děti si mohly některé dravce pohladit a za správně zodpovězenou otázku děti dostali vzácné péro.

Publikováno 27. 5. 2021 21:31

Seznam přijatých uchazečů pod registračním číslem k předškolnímu vzdělávání

Přijaté děti.pdf

Publikováno 21. 5. 2021 14:22

Provoz MŠ od 10. května

Vážení rodiče, jak jistě již z médií víte, od pondělí 10. května 2021 se chystá znovuotevření mateřských škol pro všechny děti. Děti nebudou muset být testované a nebudou muset nosit ochrannou roušku.

Publikováno 6. 5. 2021 5:30

Den čarodějnic

V pátek 30. dubna 2021 se naše mateřská škola naplnila malými čarodějnicemi a čaroději. Společně jsme od rána tvořili pavučiny, pavouky, malovali jsme čarodějnice suchou pastelou.

Publikováno 2. 5. 2021 8:13

Televize Polar v MŠ

Televize Polar v pondělí 26. dubna 2021, již po druhé navštívila naší mateřskou školu, tentokrát si přijeli povídat o dopravním hřišti :-).

Publikováno 27. 4. 2021 11:26

Den Země - třídění odpadků

Týden věnovaný DNI ZEMĚ, jsme dnes zakončili tříděním odpadků, výrobou malých popelnic, lepením, tříděním, počítáním, porovnáváním...

Publikováno 23. 4. 2021 16:10

Projektový týden - den ZEMĚ

Ve čtvrtek 22. dubna se traduje DEN ZEMĚ, v naší mateřské škole jsme se oblékli do zelené barvy a po povinném očkování jsme se pustili do práce. Jako první jsme se dali do sázení již naklíčených semínek. Děti si hlínu ohmataly, počichaly a po té se daly práce. Následovalo zalévání živlem vodou.

Publikováno 22. 4. 2021 16:10

Projektový týden - den VZDUCHU

Ve středu jsme se zaměřili na živel VZDUCH. Oblékli jsme se barvy bílé a od rána jsme zhluboka dýchali, foukali do peříček, dělali jsme si vánek z papírů. Děti si pomocí brček foukaly na tělo, přenášely kousky papírů, foukaly do balónků a bublali do vody :-).

Publikováno 21. 4. 2021 13:26

Projektový týden - den VODY

V úterý jsme se zaměřili na vodu. Kdo mohl oblékl se do modré barvy, hned ráno si děti vyplnily pracovní listy a vyrobily si čelenky. Když jsme si o vodě popovídali, čekala nás ochutnávka vody obyčejné, slané, sladké a kyselé, taky teplé a studené.

Publikováno 20. 4. 2021 22:30

Projektový týden ke dni Země

V pondělí 19. dubna 2021 jsme v naší mateřské škole zahájili týdenní projekt ke dni Země. V pondělí jsme si vytvořili zeměkouli z papíru, taky z látek a pet víček. Na papír jsme sepsali, co vše naši zeměkouli a přírodě přejeme, a taky to, co ji škodí a před čím bychom ji měli chránit.

Publikováno 20. 4. 2021 22:11